Kalite Politikamız - REDCO | Çamur Teknolojileri
Kalite Politikamız

REDCO

Kalite Politikamız

Biz, REDCO PROSES ÇEVRE VE ENERJİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. olarak,

     ·            Sorumluluk duygumuz ve gelişime açık yapımızla, rekabet gücümüz ve tecrübemizle, en son teknolojiye uygun, ekonomik, yürürlükteki mevzuat şartlarını, şartnameleri, standartları, müşteri  beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayan projeler geliştirir ve çamur kurutma ekipmanları ve  anahtar teslim tesis kurulumu hizmetleri sunarız.


     ·            Kalite bilincine sahip çalışanlarımız ile şirket ve ülke kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak artı değer yaratır, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en verimli hizmet faaliyetlerinde bulunuruz.   


     ·        Sürekli gelişime açık kalite yönetim sistemimiz ile en önemli kaynağımız olan çalışanlarımızın çalışma ortamını ve koşullarını sürekli iyileştirmeyi, memnuniyetini, eğitim faaliyetlerimiz ile gelişimini hedefleriz.  


     ·        Çevreye duyarlı, topluma saygılı ve yasal düzenlemelere uyan bir şirket olarak işbirliği içinde olduğumuz kişi, kurum ve firmalar ile güvenilir ilişkiler kurarak, sürekli gelişme ve geliştirmeyi hedefleyen çalışmalar yürütür, yenilenen ve dinamik organizasyon yapısı ile teknoloji odaklı büyümeyi ve gelişmeyi taahhüt etmekteyiz.


Genel Müdür
M. Korhan BULUT
https://www.linkedin.com/in/redco-proses-%C3%A7evre-ve-enerji-teknolojileri-a-%C5%9F-ba9a6a19a/